Profil kwasów organicznych

apla

Profil kwasów organicznych

W naszym otoczeniu występuje wiele toksyn, z którymi mamy styczność. Nadmierna ekspozycja na nie może ograniczać płodność, zaburzać ciążę, być powodem problemów z nadwagą i otyłością, sprzyjać rozwojowi zaburzeń psychicznych, zaburzać gospodarkę hormonalną. Może też aktywować choroby autoimmunologiczne czy nowotwory.
 
Co to jest?
Profil kwasów organicznych w moczu i ekspozycji na zanieczyszczenia środowiskowe (OAP) to nowatorskie na naszym rynku badanie pozwalające ocenić prawidłowość procesów zachodzących w komórkach naszego organizmu oraz ekspozycję na powszechnie występujące w domu i pracy toksyny środowiskowe. Badanych jest niemal 50 metabolitów, dzięki którym możliwa jest analiza prawidłowości wielu procesów zachodzących w organizmie. Wynik wskaże ewentualne niedobory witamin, minerałów, kofaktorów i innych składników.
 
Co potem?
Ocena kwasów organicznych i zanieczyszczeń środowiskowych w moczu umożliwia opracowanie celowanej suplementacji, uwzględniającej biochemiczny indywidualizm organizmu pacjenta. Badanie może być wykonywane zarówno profilaktycznie, jak i wspomagać leczenie już istniejących chorób.
 
Na podstawie VitaImmun