big icon

O MNIE

Witaj,

MOJA PRACA

Pracuję głównie z kobietami. Oferuję moim klientkom wyjątkowe doświadczenie łączące odżywianie, psychodietetykę, coaching, pracę ze stresem, relaksacje, ajurwedę i trening stylu życia. Odbyłam ponad 2000 godzin konsultacji.

Prowadzę konsultację online, opracowuję Indywidualne Kody Równowagi (autorski program dietetyczno-coachingowy) oraz szkolę kobiety, które chcą odzyskać równowagę i zdrowie.

Jestem też konsultantem merytorycznym w tematyce zdrowia, autorem artykułów dla prasy branżowej, ekspertem zdrowia w programach telewizyjnych i radiowych. Występuję publicznie. Współpracuję z firmą Vitaimmun (diagnostyka jelit) w zakresie konsultacji dietetycznych i analizy wyników testów genetycznych iGENESIS w wybranych klinikach.

Od 4 lat spełniam się w pracy charytatywnej jako Prezes Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto. Odpowiadam za działania Stowarzyszenia, jego misję i cele.

Jestem też mentorką w programie Biznes w kobiecych Rękach w ramach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Wspieram kobiety, które pragną zmienić swoje życie zawodowe i odnieść sukces.

POMOGĘ CI

 • Ustabilizować tarczycę
 • „Opanować” Hashimoto
 • Dowiedzieć się, co jest dla Ciebie dobre, a co Ci nie służy
 • Wzmocnić układ odpornościowy
 • Poprawić pracę wątroby i jelit
 • Odzyskać zdrowie i siły witalne
 • Ustabilizować wagę
 • Poczuć się lepiej i odmłodnieć
 • Opanować stres
 • Osiągnąć cele związane z Twoim zdrowiem i rozwojem osobistym
 • Uspokoić umysł i osiągnąć cele związane z Twoim zdrowiem i rozwojem osobistym

ZNALEŹĆ TWÓJ INDYWIDUALNY KOD RÓWNOWAGI

Chciałabym Cię przekonać, że możesz odzyskać zdrowie i siły witalne, znaleźć równowagę w swoim ciele i swoim życiu. Jeśli jesteś zmęczona ciągłym brakiem energii, apatią lub walką z chorobą, masz dość leczenia opartego wyłącznie na braniu hormonów, czujesz się bezradna, masz mgłę mózgową, wypadają ci włosy albo tyjesz – mogę Ci pomóc.

MOJA HISTORIA

Pracowałam w korporacjach, agencjach reklamowych i PR. Prywatnie zawsze interesowałam się ludźmi i zdrowym stylem życia. Podróżowałam, ćwiczyłam i „zdrowo” się odżywiałam. Ciągle gdzieś biegłam. Miałam problemy z jelitami, snem, nerwowością, wypadaniem włosów, opuchlizną, silnymi bólami głowy trwającymi tygodniami, spadkami nastroju i wiele innych, ale nie wiązałam tego w jedną całość.

Pierwszy przełom nastąpił, kiedy przez kilka lat mieszkałam we Włoszech – w miejscu, gdzie narodził się ruch slow life – idea prawdziwego życia. Rozsmakowałam się w dobrym jedzeniu i nauczyłam żyć chwilą, dostrzegać uroki codzienności. We Włoszech kobiety są piękne, jedzenie smaczne, a wino ma bogaty aromat. Pomogło mi to zrozumieć, że nigdy nie jest zbyt późno, ani zbyt wcześnie, aby żyć tak jak chcę.

Wróciłam do Polski, ale nie do korporacji.

Drugi przełom nastąpił, kiedy zdiagnozowano u mnie Hashimoto. Wpadłam w panikę, bezskutecznie szukałam pomocy i rozwiązania innego niż branie tabletek. Pomyślałam, że jeśli sama nie dotrę do specjalistów i informacji, to choroba odbierze mi resztki energii. Nie poddałam się. Czułam, że mogę coś zrobić, aby poczuć się lepiej. Chciałam się dowiedzieć co mogę zrobić, aby dać sobie szansę na lepsze życie.

Trzeci przełom to moja edukacja. Długa droga poprzez naukę, eksperymentowanie, wzloty i upadki zaprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Stoczyłam bój o siebie i jestem wdzięczna za to, że los nagrodził moją determinację. Połaczyłam wszystko czego się dowiedziałam, opracowałam program, który pozwolił mi stopniowo odzyskiwać równowagę. To był silny czynnik motywujący i stabilny fundament mojej firmy. Dzisiaj jestem optymistyczną kobietą, która nie ma objawów choroby i pragnie dzielić się wiedzą. Aby być w tym miejscu, skończyłam wiele szkół, szkoleń, kursów,  uczestniczyłam w wielu webinariach, przeczytałam wiele książek i mnóstwo godzin spedziłam w internecine szukając wiedzy. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy byli moja inspiracją i motywacją do dalszych poszukiwań.  Każdego dnia dowiaduję się czegoś nowego i nigdy nie zacznę myśleć, że wiem już wszystko.

TWOJA HISTORIA

Ty też tworzysz swoją historię.

Możesz:

 • zadbać o swoje zdrowie
 • poczuć się lekko i młodo
 • odzyskać siły witalne
 • stracić wagę lub przybrać na wadze
 • znaleźć źródłową przyczynę choroby
 • okiełznać Hashimoto lub inną chorobę, która Ci towarzyszy
 • pozbyć się różnego rodzaju symptomów, takich jak bóle głowy, bóle brzucha, zmęczenie, brak energii i chęci do życia, nietolerancje pokarmowe i wiele innych
 • zadbać o jelita
 • poprawić pracę systemu immunologicznego
 • zrealizować cele i marzenia

Zadbaj o siebie.
Skontaktuj się ze mną.

BLOG

Prowadzę blog od 6 lat. Czytają go osoby, które chcą wiedzieć więcej o zdrowym stylu życia, odchudzaniu, tarczycy, jelitach, jodze, medytacji, rytmach dobowych, śnie i stresie. Pokazuję jak to wszystko łączy się ze sobą i wpływa na naszą RÓWNOWAGĘ i DOBROSTAN. Znajdziesz artykuły oparte o Evidence Basen Medicine, mądrość medycyny wschodu (Ajurwedę) oraz własne przemyślenia i doświadczenie. Znajdzie też moje inspiracje i fascynacje jedzeniem i podróżami. Rozgoscie się i czujcie jak u siebie.

PRZEPISY

Z radością umieszczam autorskie przepisy, które są oparte na zdrowej kuchni równowagi, dobre w chorobach tarczycy, w trosce o jelita, gospodarkę cukrową i urodę. Wspierające pracę naszego mózgu i witalność. Większość przepisów nie zawiera glutenu i nabiału.

MOJE ŻYCIE

Kocham swoje życie i codziennie jestem wdzięczna za to, co się w nim dzieje – zarówno dobrego, jak i złego.

Mam męża, który mnie wspiera i pomaga w rozwoju.

Podróżuję, kiedy mam możliwość, i za każdym razem przywożę pamiątki składające się z doświadczeń i emocji.

Wymyślam i gotuję potrawy, które zapisuję, aby kiedyś podzielić się nimi z innymi.

Uprawiam slowlife w wielkim mieście.

Spełniłam jedno z marzeń – udzieliłam wywiadu dla magazynu Vogue Polska.