Referencje

 

Referencje od Klientów

 

Najwyższej klasy specjalista w problemach żywieniowych, chorobie Hashimoto i innych chorobach autoimmunologicznych. Przemiła, życzliwa, sympatyczna, pełna empatii. Indywidualne podejście do pacjenta, a do tego również uczciwość. Mogę liczyć na Panią Justynę również poza gabinetem, zawsze odpisze na maila lub SMSa. Czuję opiekę Pani Justyny każdego dnia, mam do niej pełne zaufanie.
 
Polecam Panią Justynę wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość usług i profesjonalne podejście.

 

Pani Marta Sulimowicz

 
 

Do Pani Justyny trafiłam 4 miesiące temu. Zmiany w diecie i stylu życia zaczęłam wprowadzać już rok temu, po diagnozie Hashimoto. Czułam się już dużo lepiej, ale nadal miałam problemy z trawieniem i od kiedy zaczęłam brać hormony tarczycy i zmieniłam dietę, cały czas chudłam, mimo że miałam już kilka kg niedowagi. Z wynikami badań na nietolerancje pokarmowe, które okazały się być bardzo pomocne, trafiłam do Pani Justyny.

 

Pani Justyna podeszła do mnie z dużym zaangażowaniem. Pomogła uporządkować dietę, przekazała sporo informacji i pomogła wprowadzić je w życie. Przestałam chudnąć, zaczęłam przybierać na wadze, ale jeszcze nie tyle, ile bym chciała. Kilka dni temu miałam usg tarczycy (u tego samego lekarza co w zeszłym roku), które wykazało że moja tarczyca wygląda wyraźnie zdrowiej, zwiększyła się jej objętość i zniknęła największa torbielka. Wyniki z krwi też mi się poprawiły. Okazało się, że duży wpływ na moje samopoczucie miały również niedobory witamin i minerałów, które Pani Justyna wraz z moją lekarką rodzinną pomogły mi zdiagnozować i uzupełnić.

 

Polecam Panią Justynę ponieważ ma dużą wiedzę, poszerza ją, umie przekazać i zmotywować do wprowadzenia zmian w życiu. Jest osoba kontaktową i sympatyczną.

 

Pani Joanna

 
 

Wspaniały dietetyk i człowiek. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak kompetentną i życzliwą osobę. Długo szukałam dietetyka, który poprowadzi mnie przez jakiś czas, kontrolując co kilka tygodni stan mojego zdrowia i robione przeze mnie postępy. Zależało mi na stałym kontakcie, ponieważ postanowiłam diametralnie zmienić sposób żywienia. Choruje na Hashimoto i całą dietę podporządkowałam tej chorobie. Na szczęście przeszukując Internet natrafiłam na Panią Justynę. Dzięki zaproponowanej przez niej diecie, a właściwie mogę śmiało powiedzieć, że dzięki zmianie stylu życia, który mi zaproponowała, schudłam prawie 10kg, czyli dokładnie tyle ile podałam jako swoją wagę idealną na pierwszym spotkaniu :). Odzyskałam wigor i energię, a także pewność siebie 🙂

 

Wyniki moich badań są niemal książkowe. Nie miałam takich od lat. Pani Justyna przez cały czas naszej współpracy monitorowała mój stan zdrowia, motywowałam mnie, dostosowywała suplementacje, a kiedy przychodziło znużenie jakimś składnikiem zmieniała lub rozszerzała dietę tak, abym była zadowolona. Dzięki niej przekonałam się, że powiedzenie “jesteś tym, co jesz” jest jak najbardziej prawdziwe. Polecam wszystkim, którzy szukają inspiracji i są otwarci na zmiany.

 

Pani Agata

 
 

Jestem oczarowana Panią Justyną. Jest zaangażowana, wnikliwa i serdeczna. Przed zaproponowaniem diety zebrała o mnie obszerną ilość informacji i poprosiła o dodatkowe badania w kierunku moich dolegliwości. Dostałam dokładny opis proponowanej diety i cały czas czuję się pod opieką, ponieważ odpowiada na każdą moją wątpliwość. Motywuje i wspiera oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą. Zwróciła moją uwagę na kilka istotnych nieprawidłowości w moim zdrowiu, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

 

Z natury sympatyczna i otwarta, sprawia, że skrępowanie znika, a jej zaangażowanie naprawdę motywuje do działania 🙂

 

Pani Agnieszka

 
 

Więcej opinii na stronie Znany Lekarz.

 
 

Referencje od Firm

Zapisz się do mojego newslettera

i bądź na bieżąco