IKR 2.0 - Kod Równowagi

Program
Indywidualny Kod Równowagi 2.0

Program on-line 1:1
Czas trwania – 6 tygodni
Konsultacje
Coaching
Mentoring
Materiały pomocnicze

Kod Równowagi

Stwórz swój Indywidualny Kod Równowagi
Zaprojektuj swoje zdrowie i dobrostan, aby czuć się i wyglądać wspaniale.

Przez 2 miesiące, w ciągu 6 spotkań po 60 minut każde, pokażę Ci jak to zrobić. Wyobrażasz sobie, że Twoje hormony, tarczyca, układ pokarmowy są w równowadze, a Twój mindset Cię wspiera? Nauczę Cię, jak wspomóc zdrowienie organizmu, jak pracować ze stresem i spowolnić biologiczne starzenie.

Do każdego spotkania przygotuję materiały w postaci plików PDF, workbooków i checklist, nagrań lub filmików. Pracuję z poszanowaniem Twoich potrzeb, możliwości i priorytetów życiowych.REZERWUJĘ BEZPŁATNE SPOTKANIE

Nieważne, ile przeczytałaś książek i blogów na temat zdrowego stylu życia i diety o jelitach, tarczycy, Hashimoto, insulinooporności, nadwadze, rozregulowanych hormonach, stresie i depresji. Możesz mieć wiedzę teoretyczną, ale to nie wystarczy. Trzeba umieć poukładać puzzle, aby uzyskać pełen obraz.

Prawda jest taka, że każda osoba potrzebuje indywidualnego, integralnego (funkcjonalnego) podejścia, aby otrzymać dopasowane zalecenia. Jesteśmy różni. Mamy inny zestaw genów, inną historię chorób, inny wiek, możliwości czy umiejętności i trzeba wziąć to pod uwagę szukając przyczyn, bez opierania się na objawach.

Obecnie wiele mówi się o holistyce i funkcjonalnym podejściu, ale mało kto ma wiedzę, kompetencje i łączy różne dziedziny. Teraz możesz otrzymać naprawdę holistyczne rekomendacje w jednym miejscu.

Dzisiaj możesz wziąć się za siebie i podczas 6 indywidualnych spotkań on-line, korzystając z możliwości omówienia wszystkiego szczegółowo ze mną, bazując na materiałach przygotowanych specjalnie dla Ciebie, znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące włąsnego zdrowia, samopoczucia i zaleceń.


Poczujesz się zaopiekowana, zmotywowana i nakierowana. A to wszystko nie wychodząc z domu, nawet jeśli mieszkasz daleko ode mnie. Teraz odległość nie ma znaczenia.

Zdrowie

Jak Indywidualny Kod Równowagi pomoże Ci zmniejszyć objawy oraz poprawić zdrowie i samopoczucie?

6 modułów

6 indywidualnych spotkań on-line, podczas których będziesz poznawać co Ci służy, pracować z ciałem, umysłem i emocjami. Skonfrontujesz swoją dietę i styl życia z tym czego naprawdę potrzebujesz. Dowiesz się jakie przekonania i schematy oddaliły Cię od równowagi. Połączysz się z przestrzenią serca. Każdy moduł omawia kilka tematów dobranych w zależności od Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Indywidualne zalecenia

Każdy moduł zostanie przygotowany specjalnie dla Ciebie. Przy przygotowaniu materiałów skorzystam z Twoich odpowiedzi w ankiecie „Mój dobrostan”, pogłębionego wywiadu zdrowotnego oraz wyników Twoich badań krwi i innych testów diagnostycznych.
Skorzystasz z indywidualnych konsultacji, a dodatkowo otrzymasz narzędzia w postaci wybranych pdf-ów, workbooków i checklist, nagrań lub filmików pomagających wcielić zalecenia w życie.

Metoda Kod Równowagi

Ta autorska metoda powstała z połączenia wiedzy opartej na badaniach naukowych (EBM), zaleceniach starożytnej medycyny wschodu, doświadczenia w pracy z klientami oraz umiejętności łączenia w całość różnych wątków. W tym programie oferuję Ci kompleksowe, holistyczne podejście do Twoich problemów. Poznasz sposoby, jak sobie pomóc, poczuć się lepiej i znaleźć idealną dla Ciebie drogę do zdrowia i dobrostanu.

Jak zmieni się Twoje życie, jeśli...


Będziesz wiedziała co jeść, a co wykluczyć?
Będziesz czuła się lekko, a Twój brzuch będzie ... płaski?
Twoje samopoczucie i stan zdrowia się poprawią?
Nauczysz się opanowywać stres?


Chociaż czasy są niepewne, jedno jest pewne - warto inwestować w swoje zdrowie. Dlatego ten wyjątkowy program Indywidualny Kod Równowagi (IKR), sprawi, że będziesz umiała dbać o siebie i swoje zdrowie.

Nie będziesz już stosować po omacku gotowych zaleceń. Będziesz wdrażać przygotowane dla Ciebie wskazówki. A dodatkowo będziesz mogła do nich wracać, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Wsparcie

Kurs poprowadzi
Justyna Salamonowicz-GustawDietetyk, coach, trener biznesu, instruktor jogi i relaksacji. Poprowadzi wykłady, warsztaty i kursy z zakresu wellbeing. Odbyła ponad 2000 godzin konsultacji z klientami, jest konsultantką merytoryczną książek o zdrowym stylu życia i odżywianiu, prelegantką na wydarzeniach oraz autorką artykułów o tematyce healthy aging i Hashimoto. Interesuje się holistycznym podejściem do zdrowia. Jest autorką metody Kod Równowagi.
Z jej programu Indywidualny Kod Równowagi skorzystało już wiele zadowolonych kobiet.

Proces, który przejdziesz w trakcie programu
Indywidualny Kod Równowagi

Wiedza merytoryczna

W prosty i przystępny sposób dostarczę Ci niezbędną wiedzę.

Workbooki

Otrzymasz materiały pomocnicze do pracy własnej.

Doświadczanie

Będziesz doświadczać pracy z ciałem i umysłem

Biorąc udział w prywatnym kursie Indywidualny Kod Równowagi • Otrzymasz wskazania w Twoim indywidualnym przypadku
 • Będziesz czuła moje wspracie i opiekę podczas procesu
 • Otrzymasz materiały opracowane specjalnie dla Ciebie, dopasowane do Twoich potrzeb, mozliwości i preferencji
 • Wyposaże Cię w materiały zawierające mnóstwo wartościowych treści i porad
 • Poznasz wskazania oparte na najświeższej wiedzy, a także mądrości wschodu
 • Poznasz odpowiednie techniki i narzędzie pomocne w osiągnięciu celu
 • Doświadczysz wsparcia w utrzymaniu wysokiego poziomu motywacji
 • Otrzymasz indywidualnie opracowany plan żywieniowny pełen praktycznych porad
 • Otrzymasz wskazówki suplementacyjne
 • Nauczysz się praktykować samoobserwację i uważność
 • Poznasz niektóre techniki oddechowe i pracy z ciałem
 • Nauczysz się wybranych technik relaksacyjnych i medytacji
 • Odczujesz 100% mojej akceptacji, bez oceniania
 • Doświadczysz co to znaczy pracować nad sobą w miłej atmosferze, bez presji czasu
 • 6 modułów, które doprowadzą
  Cię do równowagi  Moduły powstają na bieżąco za spotkania na spotkanie.
  Przed pierwszym spotkaniem wypełniasz szczegółową
  ankietę.Możesz też do mnie zadzwonić, aby omówić
  szczegóły. Podczas pierwszego spotkania powstaje wstępny
  plan działania. Zakres kursu jest dopasowany do Twoich
  potrzeb, celów i możliwości.

  Równowaga

  Jak będzie przebiegać program
  Indywidualny Kod Równowagi 2.0?

  Przed pierwszą konsultacją odsyłasz do mnie wypełnioną ankietę i wyniki badań.

  Co tydzień spotkamy się na konsultacji on-line, w trakcie której omawiamy to, co się wydarzyło przez ostatni czas oraz dyskutujemy o materiale z nowego modułu.
  Zdobywasz merytoryczną wiedzę i uczysz się praktycznych strategii potrzebnych do poprawienia swojego zdrowia i dobrostanu. A wszystko w bezpiecznej atmosferze, łącząc się z przestrzenią serca.

  Kurs podzielony jest na 6 modułów – na każdy z nich przypada jedna konsultacja on-line
  oraz materiały w formie PDF, checklisty, filmiki i zapisy dźwiękowe, dzięki którym łatwiej wcielisz w życie to, czego się dowiedziałaś.

  Zobacz co o programie Indywidualny Kod Równowagi mówią
  moje klientki

  Na konsultację do Pani Justyny zbierałam się od dłuższego czasu. W końcu się zdecydowałam po odebraniu niejasnych dla mnie wyników badań tarczycy i była to jedna z lepszych moich decyzji. Po pierwszym spotkaniu, zdecydowałam się na pełen Indywidualny Kod Równowagi (IKR). Co mnie zachęciło? Przede wszystkim ogromna wiedza dietetyczna i medyczna oraz serdeczność i uwaga poświęcona podczas wstępnej konsultacji. W moim przypadku problemem okazała się nie tylko tarczyca, do tego również dochodził mój sposób żywienia tj. weganizm. Wszystko to zostało uwzględnione i zostałam otoczona medyczną opieką całościowo. Medyczną, choć Pani Justyna wielokrotnie zwracała uwagę, że lekarzem nie jest, jednak jej wiedzy na temat zdrowia i ludzkiego organizmu mógłby pozazdrościć nie jeden lekarz. Podczas IKR dostałam ogrom wiedzy na temat odżywiania w moim konkretnym przypadku, dużo wskazówek i sugestii na temat synergii ciała i ducha. (...) Każde spotkanie było wyczerpujące, bez presji czasu, z dużą ilością materiałów opracowanych konkretnie dla mnie z uwzględnieniem każdej zasygnalizowanej rzeczy. Choć spotkania w ramach IKR już się zakończyły, pozostaję w kontakcie z Panią Justyną i mogę liczyć na jej poradę donośnie dalszego leczenia. Zostałam również wyposażona w „niezbędnik” tj. zestaw pisemnych informacji jak postępować, gdyby pewne dolegliwości za jakiś czas wróciły. IKR to nie tylko konsultacje bezpośrednio z Panią Justyną, to droga, na którą weszłam i kroczę już samodzielnie, wprowadzając stopniowo kolejne zmiany w sposobie życia – odżywianiu, myśleniu, w traktowaniu siebie i innych. Polecam wszystkim, którzy są gotowi na kompleksowe zadbanie o siebie i zmiany w swoim życiu. W towarzystwie Pani Justyny jest to niezwykle przyjazne, bezpieczne i rzetelne.

  Basia BK (Źródło: FB i Znany Lekarz)

  Do Pani Justyny trafiłam w momencie gdy niezmiernie trudno było mi funkcjonować w codziennym życiu. Teraz mogę powiedzieć z pełną świadomością i pełnym przekonaniem, że Pani Justyna była moim wybawieniem i światełkiem, które dzięki niej rozświetliło się w wielki promień światła. Jest to osoba, która zajęła się mną bardzo profesjonalnie, a przede wszystkim spojrzała na mnie w sposób holistyczny (gdzie nikt do tamtego momentu tego nie zrobił). Co najważniejsze zaczęła od szukania przyczyn i źródła a nie zaleczania skutków. Dzięki Pani Justynie udało się wykryć u mnie wiele innych dolegliwości, które całościowo również wpływały na mój stan związany z chorobą. Ustalony INDYWIDUALNY KOD RÓWNOWAGI i wskazówki jakie dostałam od Pani Justyny dały mi możliwość innego spojrzenia na siebie i na swoje życie. Wszystko dopasowane indywidualnie do moich potrzeb. Pani Justyna okazała się „kierunkowskazem” na mojej nowej drodze życia i dzięki niej dzisiaj jestem zupełnie „inną” osobą bardziej świadomą i o wiele szczęśliwszą. Polecam z wielkim sercem konsultacje u Pani Justyny jest to osoba z wielką empatią i współczuciem do drugiego człowieka oraz z bardzo dużą wiedzą i chęcią niesienia pomocy i wsparcia. Czuć, że płynie to z jej serca i jest to wielką jej pasją stąd jest to w 100% prawdziwe i szczere. Dzisiaj jestem niezmiernie wdzięczna, że było mi dane spotkać na swojej drodze Panią Justynę, która odmieniła moje życie. Każdemu życzę takiego doświadczenia i gorąco polecam

  Anna Stencelewicz (Źródło: FB)

  Pani Justyna jest niezwykła. Zmieniła moje życie na lepsze, zarówno wprowadzając nawyki zdrowego żywienia jak i zmieniając sposób myślenia w kierunku bardziej pozytywnego. Dzięki niej więcej się uśmiecham i mam więcej siły, energii. Dieta została ułożona w taki sposób, że nie sprawiło mi to żadnych trudności podczas komponowania i zakupu posiłków. Wyniki tarczycowe znacznie się polepszyły, dodatkowo schudłam w normalnym zdrowym tempie dochodząc do wagi, o której marzyłam . Podczas jedzenia znacznie wartościowszych produktów, które zostały wymienione w jadłospisie poprawiła się skóra oraz sylwetka. Dieta jest przygotowana indywidualnie i oparta na podstawie badań. Dodatkowo dostawałam mnóstwo zajęć domowych, które starałam się wykonywać i wprowadzać w życie codzienne. Pani doktor jest zawsze przygotowana do spotkania, dokładnie słucha, stara się wszystkiemu zaradzić, nie popędza i w sposób normalny rozmawia z klientem - nie jest wyniosła. Ma wspaniałe podejście holistyczne. Każda rozmowa z panią Justyną, że człowiek jest pozytywnie nastawiony. Dodatkowo zawsze mi odpowiadała na SMS oraz na maile. Ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej i myślę, że po zakończeniu pakietu nadal będę stosować się do zaleceń pani Justyny. Każdemu kto boryka się z chorobami tarczycy szczerze polecam panią doktor. To anioł- potrafi sprawić, że gorszy humor i smutki znikają.

  Magda (Źródło: FB)

  Po moich długich samodzielnych i niestety nieudanych próbach walki z chorobą hashimoto, postanowiłam udać się do Pani Justyny na konsultację. Finalnie skończyło się na pełnym programie IKR i to był najlepszy wybór. Nie były to wskazówki tylko i wyłącznie dietetyczne, Pani Justyna patrzyła na mnie całościowo zwracając uwagę, że jeżeli nie zadbam o każdy istotny element w moim życiu, to wtedy nie poradzę sobie z chorobą. Dzięki jej planowi, który dla mnie przygotowała czuje się o wiele lepiej. Pani Justyna dała mi nie tylko dobrze skomponowaną dietę, uwzględniającą wszystkie istotne kwestie dla mojego organizmy ale również empatię, wsparcie i zrozumienie. Pani Justyna jest naprawdę wspaniałą osobą pod każdym względem, dlatego bardzo się cieszę, że spotkałam właśnie ją na swojej drodze. Gorąco polecam.

  BK (Źródło: FB)

  Hashimoto zdiagnozowano u mnie jakieś 8 lat temu. Lekarze, super najlepsi specjaliści oczywiście nie widzą związku pomiędzy tym co jemy a wpływem na zdrowie. Dużo czasu buszowałam w internecie, wiedziałam że można lepiej czuć się, że są ludzie którzy czują się lepiej po odpowiedniej diecie, suplementach, probiotykach, enzymach, po odstawieniu glutenu i laktozy, po wyeliminowaniu nietolerowanych produktów. Po licznych próbach poprawy stanu zdrowia na własną rękę (poprawiło się wiele ale też dużo pogorszyło się) postanowiłam spróbować poddać się interwencji P. Justyny. Już po kilku tygodniach mój organizm ustabilizował się, zaakceptował nową dietę i było widać ogromną poprawę mojego stanu zdrowia. Głównie minął stan permanentnego zmęczenia, który wcześniej uniemożliwiał mi robienie tego co bardzo chciałam robić. Teraz mam energię, więcej radości i pozytywnego nastawienia. Poza tym minęły bóle brzucha, które miałam każdego dnia, praktyczne ciągle. Polecam każdemu kto boryka się z sennością, spadkiem energii, bólami brzucha. Mnie udało się dzięki dokładnemu planowi działania, który użyła Pani Justyna. Mnóstwo wskazówek, rad, dokładne wyjaśnienia. Wszystko musiałam wiedzieć i zrozumieć a Pani Justyna cierpliwie mi tłumaczy do dziś pozostaję pod jej opieką i niebawem będzie układała plan żywienia dla mojego męża. Szczerze polecam.

  Sylwia (Źródło: Znany Lekarz)

  Wspaniały dietetyk i człowiek. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak kompetentną i życzliwą osobę. Długo szukałam dietetyka, który poprowadzi mnie przez jakiś czas, kontrolując co kilka tygodni stan mojego zdrowia i robione przeze mnie postępy. Zależało mi na stałym kontakcie, ponieważ postanowiłam diametralnie zmienić sposób żywienia. Choruje na hashimoto i całą dietę podporządkowałam tej chorobie. Na szczęście przeszukując internet natrafiłam na Panią Justynę. Dzięki zaproponowanej przez niej diecie, a właściwie mogę śmiało powiedzieć, że dzięki zmianie stylu życia, który mi zaproponowała schudłam prawie 10kg, czyli dokładnie tyle ile podałam jako swoją wagę idealną na pierwszym spotkaniu :). Odzyskałam wigor i energię, a także pewność siebie :) Wyniki moich badań są niemal książkowe. Nie miałam takich od lat. Pani Justyna przez cały czas naszej współpracy monitorowała mój stan zdrowia, motywowałam mnie, dostosowywała suplementacje, a kiedy przychodziło znużenie jakimś składnikiem zmieniała lub rozszerzała dietę tak, abym była zadowolona. Dzięki niej przekonałam się, że powiedzenie "jesteś tym co jesz" jest jak najbardziej prawdziwe. Polecam wszystkim, którzy szukają inspiracji i są otwarci na zmiany.

  Agata (Źródło: Znany Lekarz)

  Szukając dietetyka specjalizującego się w leczeniu chorób autoimmunologicznych trafiłam do Pani Justyny. Podobało mi się, to że przed wizytą otrzymałam informacje jakie badanie powinnam wykonać, a następnie to, jak wnikliwie te badanie przejrzała. Wykonałam u niej też testy alergii GENODIET, na podstawie których dowiedziałam się, na jakie produkty powinnam uważać. Pani Justyna mając komplet moich wyników przygotowała dla mnie indywidualny pakiet, w których obszernie rozpisała mi dietę i wskazała , nie tylko jak powinnam się, odżywiać, ale jakie zmiany powinnam wprowadzić w stylu życia, aby tą chorobę zatrzymać. Poczułam, że naprawdę podeszła do mnie bardzo indywidualnie. Staram się stosować do tych zasad i czuję ogromna poprawę samopoczucia. Cenię ja za to, że stale się kształci, poszerzając swoja wiedzę. Uważam, że pani Justyna jest świetnym specjalistą, którego polecam każdemu, kto walczy z chorobami układu autoimmunologicznego.

  Magdalena (Źródło: Znany Lekarz)

  Panią Justynę Salamonowicz - Gustaw poznałem w Hotelu Młyn Klekotki. Od pierwszej rozmowy uznałem, że jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. W spontanicznej rozmowie przy śniadaniu opowiedziałem o swoich kłopotach zdrowotnych (min. zdiagnozowanym RZS i kilku współistniejących schorzeniach), wtedy też Pani Justyna zaoferowała swoją pomoc a więc postanowiłem Jej zaufać i poddać się badaniom, analizie i zaleceniom. Dziękuję za profesjonalizm, za całą pomoc i poświęcony czas. To dopiero początek zmian w moim stylu życia i sposobie żywienia, jednak już po kilku tygodniach odczuwam pierwszą pozytywną zmianę w samopoczuciu i zmniejszyły się moje dotychczasowe bóle stawów. Indywidualny Kod Równowagi przygotowany przez Panią Justynę to szeroki materiał nie tylko dotyczący zaleceń żywieniowych, ale przede wszystkim konkretny plan na poprawę stylu życia, stanu zdrowia i samopoczucia. Ogromny plus dla Pani Justyny za ciągłe wsparcie i stałą relację z pacjentem. Szczerze polecam i zachęcam do oddania się w ręce Pani Justyny jest Ona świetnym specjalistą z ogromną wiedzą i doświadczeniem. A osobiście dziękuję za zaangażowanie, chęć pomocy i obszerny plan jakim jest IKD, plan zmian na lepsze;-)

  Krzysztof Kacper Malinowski (Źródło: Znany Lekarz)

  Najczęściej
  zadawane pytania

  KUPUJĘ I PŁACĘ

  Bezpieczna płatność

  Indywidualne konsultacje

  Ogromna wartość

  Shopping cart0
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0