O mnie - Kod Równowagi

Justyna

Nazywam się Justyna Salamonowicz-Gustaw

Jestem praktykiem. Od 13 lat związana z poprawą zdrowia i dobrostanu psychofizycznego.
Wiedzę zdobywałam podczas setek kursów, treningów i szkoleń u wybitnych specjalistów z dziedzin medycyny integralnej.

Z pełną świadomością łączę medycynę akademicką z naukami wschodu. Wykorzystuję wiedzę z odżywiania, psychoneoroimmunologii, autoimmunologii, psychosomatyki, nutrigenetyki, technik pracy ze stresem, longevity, Ajurwedy i medycyny chińskiej.

Wiem, że równowaga organizmu w wielu obszarach wpływa na to jak wyglądamy i czujemy się dziś i jak będziemy czuły się i wyglądały jutro.

Moje kwalfikacje

Moja praca

Satysfakcja

Dzisiaj zawodowo spełniam się pracując w oparciu o moją metodę Kod Równowagi jako trenerka zdrowia i dobrego starzenia się z klientami indywidualnymi, kobietami biznesu, menedżerkami, przedsiębiorczyniami, aktorkami oraz sportsmenkami. Przygotowuję szkolenia i webinaria na zamówienie firm.

Jestem autorką w pismach branżowych, konsultantką merytoryczną książek o zdrowym stylu życia i odżywianiu, prelegentką na wydarzeniach związanych z tą tematyką.
Przez kilka lat byłam Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto.

Jako mentorka zdrowia i dobrostanu stworzyłam metodę Indywidualny Kod Równowagi (IKR), która jest połączeniem wiedzy, doświadczenia z wieloletniej pracy z klientami, umiejętności "łączenia kropek" oraz wniosków z dalekich podróży, gdzie ludzie żyją długo i pięknie się starzeją.

Z metody Kod Równowagi skorzystało już kilka tysięcy osób, możesz do nich dołączyć.


Historia

Moja historia

Kiedyś lubiłam korporacyjne życie i zmiany – pracy, miejsca zamieszkania, kraju. Zafascynowana Japonią i Włochami, 14 lat temu wróciłam z kilkuletniej emigracji z nowym bagażem wiedzy w postaci filozofii ikigai oraz dolce vita. Zrozumiałam, że dobre życie wiąże się ze zdrowiem, równowagą i celebracją każdej chwili. Zrobiłam kolejny życiowy piwot. Zaczęłam nowe, spokojne życie. Dodatkowo zdiagnozowano u mnie Hashimoto, które utwierdziło mnie w wyborach.

Teraz pomagam innym kobietom pielęgnować siłę życiową i pozbyć się objawów związanych z chorobami tarczycy, insulinoopornością i nadwagą, nierównowagą hormonalną, zaburzonym work-life-balance, snem i starzeniem się organizmu.

Z doświadczenia swojego i ponad 2000 kobiet, które przez ostatnie 9 lat skorzystały z mojej wiedzy, wiem też, że można zatrzymać wiele chorób i znacznie poprawić komfort życia i wygląd.

Aby znaleźć się w miejscu, w którym jestem dzisiaj, pokonałam drogę poprzez naukę, eksperymentowanie, wzloty i upadki. Połączyłam wszystko, czego się dowiedziałam i opracowałam metodę Kod Równowagi, która pozwoliła mi stopniowo odzyskać równowagę i zbliżyć się do dobrostanu.

Skończyłam wiele szkół, szkoleń, kursów; uczestniczyłam w wielu webinariach, przeczytałam kilkaset książek i spędziłam w Internecie mnóstwo godzin, szukając wiedzy. Poznałam mnóstwo wspaniałych osób, które były i są moja inspiracją i motywacją do dalszych poszukiwań. Miałam też swoich mistrzów. Ajurwedy uczyłam się od dra Parthapa Chauhana, a technik oddechowych m.in. od Swamii Jaatawedy. Z jogi i relaksacji szkoliłam się na studiach na AWF, a wiedzę z zakresu coachingu zdobyłam w CoachWise. Ukończyłam też kursy MBSR i Hapiness Program i wiele innych.

Uważam, że warto wierzyć nauce, ale nie można zapominać o mądrościach medycyny wschodu i metodach naturalnych. Połączenie wiedzy z praktyką jogi, medytacji i uważności spowodowało, że dzisiaj jestem kobietą pełną optymizmu, która wiedzie dobre życie i pragnie dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą ze wszystkimi, którzy tego potrzebują.

Moje kwalifikacje, umiejętności
dyplomy

Dyplom
Colegium Civitas
Studia magisterskie na kierunku: Socjologia, Nowe Media i Komunikacja Społeczna

Dyplom
Wyższa Szkoła Zarządzania i Ekologii
Studia magisterskie na kierunku: Zarządzanie i Marketing

Dyplom
Instytut Żywności i Żywienia o kierunku
Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka

Dyplom
Wydział Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Studia podyplomowe o kierunku: Joga i Relaksacja

 

 

Ajurvedic Consultant Course – Level I
Ajurvedic Consultant Course – Level II
Dietetyka kliniczna
Żywienie w chorobach tarczycy
Dietoterapia w praktyce poziom I i II
Diagnostyka laboratoryjna i dietoterapia chorób
o podłożu autoimmunizacyjnym – studium przypadku
Zastosowanie diet wegetariańskich w chorobach autoimunologicznych i innych
zaburzeniach zdrowotnych – studium przypadku
Diagnostyka i dietoterapia chorób autoimmunizacyjnych
Diagnostyka nutrigenetyczna w pracy dietetyka
Nutrigenetyka w Dietetyce. Praktyczne wykorzystanie badań DNA w dietetyce
Nutridieta. Tworzenie jadłospisów w oparciu o wyniki badania Genodiet
Praktyczne wykorzystanie badań DNA w sporcie

Czytaj więcej

Kwalifikacje

2000+

godzin konsultacji

80

kursów i szkoleń

100%

wsparcia

100%

satysfakcji

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0